Nasz blog internetowy

Blog omawiający techniki reklamy

9 szkoleń dla zaawansowanych na DVD z Office-a

Czy ma możliwość być coś lepszego niż platforma e-learningowa? Okazuje się, że tak! Kursy na DVD. Kursy tego typu posiadają jeszcze jedną zaletę. Włączamy, kiedy chcemy, zatrzymujemy – robiąc notatki i włączamy ponownie. Nie wspomnę o tym, że możemy je kilkukrotnie oglądać i prześledzić. Następną bardzo ważną rzeczą jest opakowanie i sama płytka DVD. Wkładamy do odtwarzacza, wyciągamy i chowamy na półkę, a w razie konieczności wyciągamy i oglądamy ponownie – szybko i zgrabnie. Jest jeszcze jedna przewaga kursów DVD. Kiedy zrywa nam połączenie z internetem, co się zdarza zbyt bardzo często w tej sytuacji platforma e-learningowa nie spełnia indywidualnej funkcji, a płytka DVD tak.

Przedstawiamy Państwu szeroką gamę kursów na DVD dla zielonych jak również efektywnych z uwzględnieniem przede wszystkim aplikacji typu Power Point, Word, Excel , a dodatkowo Access w różnorakich dostępnych wersjach. Pomimo, że istnieje przekonanie o łatwości obsługi wspomnianych aplikacji, okazuje się, że znakomita większość z nas ma z tym problem. Nieliczni wyłącznie w pełni wykorzystują pełne sposobów niektórych programów. Czas, zatem na poszerzenie swojej edukacji obecnie dzięki tym kursom. Są one bardzo profesjonalnie przygotowane, niedrogie i zawierają kwintesencję wiedzy w jaki sposób np Kurs Excel 2010. Kursy przeznaczone są głównie dla osób, które pracują w biurach, agencjach i firmach stosując te programy, na co dzień.

Do zaoferowania w zależności od Państwa preferencji posiadamy: Kurs Power Point 2007, Kurs PowerPoint 2010 , a dodatkowo Kurs Word 2007 i Kurs Word 2010. W przypadku Excel-a są, aż trzy propozycje z naszej strony w zależności od stopnia wtajemniczenia: Kurs Excel,  Kurs Excel 2007 , a oprócz tego Kurs Excel 2010.  Pozostają jeszcze dwa kursy mianowicie Kurs Access 2007 i Kurs Access 2010.

Dlaczego aż tyle Kursów proponujemy? W współzależności od wersji oprogramowania, jakie Państwo posiadacie, właściwie każdy proponowany kurs na DVD przedstawia tą aktualnie osobną wersję z uwzględnieniem opcji dla rozpoczynających jak i wykwintnych użytkowników.

Jedno jest bezdyskusyjne. Fachowo przygotowany materiał szkoleniowy przez eksperta w dziedzinie oprogramowania, zastosowania aplikacji do pracy w życiu codziennym w założeniach firmowych jak również domowych to najlepsza rzecz, jaka może Państwa spotkać. Prawie każdy woli mieć tą wiedzę, miej ją i Ty.

, ,

Comments are currently closed.