Nasz blog internetowy

Blog omawiający techniki reklamy

Najwyższa jakość – biuro rachunkowe

Biurorachunkowe.xen.pl oferuje profesjonalne usługi z zakresu prowadzenia księgowości przedsiębiorców i firm, w tym:

– prowadzenie ksiąg rachunkowych (pełną księgowość)

– ewidencję rachunkową w podatkowej księdze profitów i rozchodów, ewidencję ryczałtową i prowadzenie karty podatkowej (uproszczoną księgowość).

Przy współpracy z klientem oferujemy nowatorski program internetowy. Jest to autorski system B2B znajdujący się na stronie internetowej www.mojecyferki.pl. Ułatwia on przepływ informacji między biurem, a klientem poprzez przesyłanie dokumentów i bieżących wiadomości. Taki system umożliwia na oszczędność czasu, który jest niesłychanie cenny zarówno dla klienta jak i dla biura.

Oprócz obsługi księgowości firm, oferujemy także prowadzenie spraw kadrowych i obsługę w zakresie spraw ZUS-u, w tym m.in. sporządzanie list płac, obliczanie podatków i przygotowanie deklaracji podatkowych. Trudnimy się też sprawozdawczością i kontaktujemy się w imieniu klienta z urzędami w sprawach podatkowych.

Biuro rachunkowe posiada doświadczony i zaangażowany zespół księgowych otwarty na współpracę z klientem. Biurorachunkowe.xen.pl ponosi pełną odpowiedzialność w zakresie prowadzonych rozliczeń przed ZUS i US oraz dodatkowo ubezpieczenie OC. Cennik biura jest dostępny aż w 3 wariantach: uproszczonym, komfort i standardowym, a cena usługi zależy przede wszystkim od:

– rodzaju prowadzonej księgowości,

– liczby dokumentów.

O ile chcesz znać więcej szczegółów odwiedź portal http://www.biurorachunkowe.xen.pl.

Comments are currently closed.