Nasz blog internetowy

Blog omawiający techniki reklamy

Profesjonalna niszczarka dokumentów

W każdym biurze stosuje się mnóstwa papierowych dokumentów, które zawierają nieraz ważne, czułe dane. Kiedy przychodzi moment, w którym trzeba zniszczyć tego rodzaju wydruk, nie można go zwyczajnie wyrzucić do kubła na śmieci. Mogą bowiem zostać później wyciągnięte przez osobę niepowołaną, która w ten metodę wejdzie w posiadanie informacji, które miały zostać ukryte.

Jest natomiast jeden stuprocentowo niewątpliwy sposób na to, by żaden anulowany czy przestarzały dokument nie zdradził przenigdy osobistej informacji. Metodę ten to niszczarka biurowa. To komfortowe urządzenie rozcina papier na drobne kawałki, uniemożliwiając w praktyce złożenie go z nich ponownie. Dzięki temu ze znakomitym skutkiem ukryta jest tekst, jaką zawierał dany dokument, a ponieważ w pojemniku niszczarki mieszają się ścinki różnych papierów, nie ma szans, ażeby ktokolwiek zdołał czegokolwiek dowiedzieć się w ten metodę.

Niszczarka do papieru to urządzenia dostępne w kilkunastu różnorakich modelach. Warto zauważyć, że istnieją tzw. niszczarki prywatne – przeznaczone są one do okazyjnego używania w domu. Niszczarki dla biznesu posiadają sposobność nie tylko zniszczyć dokumenty, niemniej jednak także karty kredytowe czy płyty CD i DVD – co przyda się do likwidacji zarchiwizowanych danych przechowywanych na tych nośnikach.

Niszczarka Fellowes Automax 300C potrafi zrujnować dokumenty wraz ze zszywkami i spinaczami, papiery złożone kilkukrotnie, a także z ogromnym skutkiem tnie papier błyszczący. Przeznaczona jest dla dużych firm, a pojemność pojemnika na ścinki wynosi aż 60 litrów.

Sprawdź: niszczarka fellowes.

Comments are currently closed.